Nietrzeźwa kierująca wypadła z drogi – dramatyczny wypadek za Zakrętem Śmierci

Do zdarzenia drogowego doszło w niebezpiecznej lokalizacji, znanej jako Zakręt Śmierci. Kobieta kierująca samochodem marki Peugeot nie była w stanie utrzymać swojego pojazdu na jezdni, co skutkowało jego wyjechaniem z drogi i zderzeniem z drzewem. Jak się okazało, stan kierującej był daleki od trzeźwości.

W wyniku nieumiejętnego dostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, kierująca pojazdem osobowym tej francuskiej marki straciła kontrolę nad nim. Nastąpiło to w wyniku czego jej samochód opuścił drogę i uderzył bezpośrednio w drzewo. W celu dokładnego zbadania okoliczności tego groźnego incydentu, na miejsce wezwano służby policyjne.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zgłoszenia, podjęli szereg działań mających na celu ustalenie całego przebiegu tego niebezpiecznego zdarzenia. Podczas prowadzonych czynności przeprowadzili kontrolę trzeźwości 27-letniej kierującej przy użyciu alkomatu. Wyniki testu były nieubłagane – kobieta była pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu stwierdzono blisko 0,8 promila alkoholu. Z powodu swojego stanu, kierująca została przewieziona i zatrzymana w areszcie policyjnym, gdzie czekają na nią dalsze procedury.